GRUPA COACHINGOWA – TWÓJ POTENCJAŁ

Stacjonarna grupa dla kobiet, Warszawa

Pracujemy z kobietami, które pragną zmiany, ponieważ chcą naprawdę satysfakcjonującego życia i realizowania siebie, często łącząc różne role życiowe.
Pomagamy im w umacnianiu ich potencjału i niwelowaniu czynników blokujących go, tak żeby wreszcie w pełni uwierzyły w siebie i żyły życiem jakiego chcą – były szczęśliwe.

„Monika i Dominika podzieliły się z nami swoim autorskim modelem rozwoju, który wiele mi wyjaśnił i wniósł do mojego życia. Dzięki ciekawym ćwiczeniom, dzieleniu się z innymi swoim doświadczeniem, refleksji i informacji zwrotnej od prowadzących każda z uczestniczek na swój sposób mogła przyjrzeć się temu, gdzie jest i czego potrzebuje, aby jej potencjał w pełni rozkwitł i zamanifestował się w świecie.”

„Monika i Dominika stworzyły wspierającą atmosferę, dzięki której na spotkaniach grupy mogłam być w pełni sobą i otwarcie dzielić się swoimi doświadczeniami, uczuciami, pomysłami… Polecam z całego serca.”

„Świetnie poprowadzona grupa rozwojowa, gdzie w bezpieczny sposób można zajrzeć w głąb siebie, tak aby poluzować ograniczenia naszego potencjału.”

„Doświadczyłam na czym polega moc bycia w grupie, jak cenna jest obecność innych kobiet – wzajemne wspieranie się i dzielenie tym, co dla nas ważne, czasem radosne, czasem trudne, ale zawsze piękne, wspólny śmiech i łzy wzruszenia – BEZCENNE 🙂 „

Jeśli poczułaś, że coś masz do zrobienia w tym temacie – zapraszamy do skorzystania ze wsparcia grupy coachingowej.

Spotkania grupy, tym razem w Piasecznie, startujemy 18 maja i spotykamy się w kolejne środy (godz. 18.00- 21.00).

Terminy spotkań wkrótce

Koszt za spotkanie 100 zł.

Praca w grupie  kobiecej  da Ci  poczucie bezpieczeństwa i wsparcie. Będziesz czerpać siłę z bycia we wspólnocie, dzielić się tym, co jest dla nas ważne, trudne i piękne.
Spotkasz się z innymi kobietami, które poza swoimi rolami, rangami, wiekiem – są takie same – choć tak pięknie się różnią.

W pierwszej kolejności zajmiemy się diagnozą Twojego Potencjału.

Następnie, wyłonimy te aspekty, nad którymi będziesz pracować wraz z grupą. Cały cykl zakończysz posiadając indywidualne wskazówki do dalszej pracy.

Kontakt z Twoim potencjałem zapewni Ci szczęśliwe i udane życie oraz sprawi, że poczujesz się kompetentna w zakresie stawiania czoła wyzwaniom przynoszonym przez życie. Wreszcie uwierzysz, że zasługujesz na to, co najlepsze.

Jesteśmy ekspertkami w temacie rozwijania potencjału, wat can i buy with echeck

zajmujemy się tym tematem od 5ciu lat  – zarówno od strony praktycznej jak i teoretycznej. Prowadzimy program internetowy i indywidualne konsultacje – zawsze skupiając się na Twoim Potencjale.
Pozwól, aby Twój potencjał rozwinął się w pełni!

 

 

 

The most popular 2017 spy software applications for the mobile phones.