Referencje:

Kilka opinii uczestniczek grupy coachingowej:

„Świetnie poprowadzona grupa rozwojowa, gdzie w bezpieczny sposób można zajrzec w głąb siebie, tak aby poluzować ograniczenia naszego potencjału.
Praca w grupie daje niesamowitą okazję do poznania siebie właśnie w odniesieniu do innych, ale również daje ogromne poczucie wsparcia ze wspólnego przeżywania i doświadczania.
Bardzo dobra kobieca energia!”
Agata – matka pracująca z Warszawy

 

„Udział w grupie coachingowej, prowadzonej przez Monikę i Dominikę, był niesamowitym doświadczeniem, które bardzo dużo wniosło do mojego życia. Inspirujące ćwiczenia pozwoliły mi intensywnie popracować nad swoim poczuciem bezwarunkowej wartości i miłości oraz odkryć, jakie doświadczenia i przekonania leżą u ich źródła. Nauczyłam się skutecznie „rozbrajać” i zmieniać przekonania, które mi nie służą.
W trakcie trwania grupy nabrałam zaufania do siebie i odkryłam w sobie nieznaną wcześniej siłę. Podjęłam też konkretne kroki, zmierzające do zdobycia pracy, która da mi poczucie satysfakcji i sensu. Zmiana ta była możliwa dzięki niezwykłym kobietom – ich empatii, bardzo trafnie dobranym ćwiczeniom i inspirującym pytaniom, które pozwalały głębiej zajrzeć w siebie i często z zupełnie nowej  perspektywy spojrzeć na własne doświadczenia i przekonania.
Co ważne, Monika i Dominika stworzyły wspierającą atmosferę, dzięki której na spotkaniach grupy mogłam być w pełni sobą i otwarcie dzielić się swoimi doświadczeniami, uczuciami, pomysłami… Polecam z całego serca pracę w grupie coachingowej, prowadzonej przez Monikę i Dominikę.”
Ewelina, Warszawa

 

„Jako uczestniczka stacjonarnej grupy rozwojowej dla kobiet, z radością i satysfakcją stwierdzam, że była to wspaniała i ubogacająca przygoda 🙂 Monika i Dominika podzieliły się z nami swoim autorskim modelem rozwoju, który wiele mi wyjaśnił i wniósł do mojego życia. Dzięki ciekawym ćwiczeniom, dzieleniu się z innymi swoim doświadczeniem, refleksji i informacji zwrotnej od prowadzących każda z uczestniczek na swój sposób mogła przyjrzeć się temu, gdzie jest i czego potrzebuje, aby jej potencjał w pełni rozkwitł i zamanifestował się w świecie. Nauczyłam się skutecznego modelu pracy z przekonaniami, które mi nie służą i ograniczają radość i satysfakcję z życia. Zastanowiłam co tak naprawdę mnie blokuje i nie pozwala cieszyć pełnią życia, zaplanowałam co chcę zmienić i zaczęłam te zmiany realizować! To wszystko stało się w bardzo bezpiecznej, wręcz przytulnej atmosferze. Doświadczyłam na czym polega moc bycia w grupie, jak cenna jest obecność innych kobiet – wzajemne wspieranie się i dzielenie tym, co dla nas ważne, czasem radosne, czasem trudne, ale zawsze piękne, wspólny śmiech i łzy wzruszenia – BEZCENNE 🙂
Dominika i Monika tworzą bardzo zgrany duet i wspaniale się uzupełniają. Są skarbnicą wiedzy, z której naprawdę przyjemnie jest czerpać. Ich profesjonalizm, który widać, słychać i czuć na kilometr :-), ogromna wiedza i doświadczenie powodowały, że nawet w nowych i trudnych dla mnie obszarach mogłam poczuć się pewniej i przekroczyć dotychczasowe ograniczenia. Jestem im bardzo wdzięczna za wsparcie, dzięki któremu odkryłam i zwróciłam uwagę na obszary, które są kluczowe dla mojego szczęścia i rozwoju. Dzięki uczestnictwu w grupie nawiązałam nowe znajomości i przyjaźnie z kobietami podobnymi do mnie, co dodatkowo ubogaciło moje życie. Aż żal, że już nasz program się zakończył, chętnie wzięłabym w nim udział jeszcze raz 🙂
Ania z Warszawy

Wybrane opinie o pracy coachingowej:

 „Pierwszy raz w życiu naprawdę się zatrzymałem i zobaczyłem jak żyję… i zadałem sobie pytanie czego JA chcę, co chcę zmienić. Coaching pozwolił mi pójść dalej i wprowadzić te zmiany w życie. Dziękuję.”

Przemek (42 lat)

 „Cały proces coachingowy został poprowadzony niezwykle profesjonalnie, z dużym zaangażowaniem i uważnością. Ciekawie podane treści, dopracowany program. Obie Panie świetnie się uzupełniają i są żywym przykładem tego do czego zapraszają. Polecam Wszystkim.”

Kasia (35lat)

 „Najlepsza inwestycja w moim życiu! Atmosfera ciepła, otwartości i bezpieczeństwa pozwoliła mi w pełni z skorzystać i się otworzyć (choć wcześniej byłam sceptyczna w stosunku do coachingu). Zmiana widoczną jest już po kilku sesjach, a potem jest tylko lepiej J. Polecam gorąco wszystkim!”

Anna (32 lata)

„Jakość, profesjonalizm i konkretne efekty.”

Adam (38 lat)