Twój potencjał – o nas

Nasza praca jest naszą pasją – od wielu lat, używając różnych metod wspieramy ludzi w rozwoju. To w jaki sposób pracujemy wynika z naszych doświadczeń i systemu wartości – dla nas najwyższą wartością jest człowiek – jego często nieodkryty i niewykorzystany w pełni potencjał. Doceniamy miejsce w którym jesteśmy, do tego samego zachęcając osoby z nami pracujące.

Jesteśmy matkami, żonami  i kochankami. Pracujemy nad sobą w trakcie terapii i superwizji.

Twój potencjał to nasz wspólny projekt. Chcemy wraz z Tobą przyjrzeć się na ile korzystasz z danego Ci potencjału – po to by żyć pełnią życia i być szczęśliwym.

Twój potencjał – o nas : Monika Bielecka-Prokop

Dyplomowany trener, coach, facylitator, Mistrz Praktyk NLP. Jestem absolwentką Wydziału Filozoficznego UJ (kierunek socjologia). Swoje kwalifikacje podnosiłam w Szkole Zarządzania i Marketingu (SGH Warszawa), Londyńskiej Szkole Public Relations oraz w Szkole Trenerów. Posiadam rekomendację trenerską Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Jestem członkiem Rady Fundacji Bene Vobis. 

Posiadam dziesięcioletnie doświadczenie pracy w korporacjach (Coca-Cola, Heinz, Kimberly Clark).  

Od 2001 prowadzę własną działalność zorientowaną na doradztwie w zakresie Public Relations, prowadzę szkolenia biznesowe (przy współpracy z Pathways Polska).

Od lat kreuję oparte na autorskich programach grupy rozwojowe dla kobiet.  

Praca z ludźmi jest moją pasją. Kiedy widzę, jak Ktoś czyni konkretne kroki, by zdjąć maskę i zacząć nazywać rzeczy po imieniu, wiem, że moja praca ma sens. W zależności od sytuacji podążam za kimś pełna empatii lub wchodzi w rolę zawadiackiego prowokatora. Korzystam z wielu metod: NLP, NVC, Fuck It, mediacja, prowokacja, praca z ciałem, pudełko z chusteczkami – w zależności od sytuacji i tego, co w danej chwili jest potrzebne. Lubię pracować z ludźmi i organizacjami, które są nastawione na długotrwały efekt.

Prywatnie mama 12,5-letniego Mateusza i 7-letniej Karoliny, żona Artura.  

Twój potencjał – o nas :Dominika Fieńko-Nawrocka

Jestem dyplomowanym Trenerem, Coachem, Mistrzem Praktyk NLP. Absolwentką Szkoły Trenerów Rozwoju Osobistego, certyfikowanym Zen Coachem oraz trenerem pracy poprzez ciało metodą Living Dance Form. Nieustannie wzbogacam swój warsztat trenerski i rozwijam umiejętności coachingowe. Obecnie poszerzam swoją wiedzę studiując w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej.

Jestem współautorką programów rozwojowych, prowadzę autorskie warsztaty psychoedukacyjne, coaching relacji, szkolenia, facylitacje, konsultacje indywidualne oraz grupy rozwojowe i grupy wsparcia.Od wielu lat pracuję jako trener i coach  towarzysząc klientom w odkrywaniu ich zasobów, przekraczaniu trudności, realizowaniu własnych celów i czerpaniu satysfakcji z życia. Korzystając z wieloletniego doświadczenia, łączę różne podejść  i wykorzystuję narzędzia, tak aby klient otrzymał skuteczne wsparcie na miarę swoich indywidualnych potrzeb.

Pracuje z parami, klientami indywidualnymi, grupami, klientami biznesowymi i organizacjami (współpraca  z Pathways Polska). W obszarze biznesowym, specjalizuje się w takich zagadnieniach, jak praca z procesem i zmianą, rozwój umiejętności interpersonalnych i komunikacyjnych, zarządzanie konfliktem, budowanie zespołu, przywództwo, równowaga pomiędzy życiem zawodowym a osobistym.

Prywatnie mama Leona i żona Roberta.