Metody pracy – COACHING

Dla nas coaching to po prostu droga rozwoju.

Może ona dotyczyć życia zawodowego lub osobistego.

To również skuteczne narzędzie pozwalające odkryć i w pełni wykorzystać Twój potencjał, realizować założone cele oraz wprowadzać satysfakcjonujące zmiany.

Rolą coacha jest towarzyszenie Ci w drodze do odkrycia w sobie tego wewnętrznego źródła spełnienia, harmonii i  kreatywności. Tak aby żyć pełniej, świadomie i w kontakcie ze sobą oraz by budować karmiące relacje.

Na początek zapraszamy Cię na wstępną sesję, podczas której poznamy się nawzajem oraz w przyjaznej i bezpiecznej przestrzeni, z uwagą przyjrzymy się miejscu, w którym jesteś teraz i poszukamy odpowiedzi na pytanie czego potrzebujesz.
Po podjęciu decyzji o rozpoczęciu procesu coachingowego, wspólnie ustalimy cele współpracy, główne obszary do pracy oraz formę spotkań.

buy doxycycline hyclate 100mg acne Standardowa sesja coachingowa trwa 1 h (wyjątek stanowi coaching par 1,5h) i w zależności od potrzeb Klienta może odbywać się podczas spotkań bezpośrednich lub za pomocą skype.

W swojej pracy z Klientem korzystamy z wielu metod i narzędzi tak aby wesprzeć Cię w  jak najlepszy i najbardziej efektywny sposób właśnie dla Ciebie. Wykorzystujemy min. Coaching co-aktywny, Zen Coaching, (NLP), Porozumienie bez Przemocy (NVC), wizualizację, pracę z metaforą, praca z ciałem, Living Dance Form i wiele innych.

 

Nieustannie poszerzamy swoją wiedzę bo nasza praca jest naszą pasją.

 

The most popular 2017 spy software applications for the mobile phones.