Coaching TWOJEGO POTENCJAŁU

tadalafil 20 mg without prescription
To autorski program stworzony przez nas specjalnie dla kobiet i oparty na naszym wieloletnim doświadczeniu. To także skuteczna metoda rozwoju prowadząca do bardziej świadomego i satysfakcjonującego życia.

Po zakończeniu procesu będziesz silniejsza – znajdziesz kontakt ze swoją wewnętrzną mocą.
Będziesz bardziej odporna na spotykające Cię przeciwności losu, będziesz podejmować decyzje, które są w zgodzie z Tobą. Raz na zawsze poczujesz, że właśnie Tobie należy się to, co najlepsze!!!

Dlaczego warto pracować nad Potencjałem? Ponieważ, jak potwierdzają badania (np. Lee 2002; Sprott 2000 i in.), ma on ścisły związek z poczuciem szczęścia, odpornością psychiczną i motywacją do lepszego, spełnionego oraz zdrowego życia.

Jeśli jesteś już gotowa na bardziej świadome, satysfakcjonujące i radosne życie, to ten
coaching jest właśnie dla Ciebie.
W czasie procesu coachingowego wspieramy Cię w:
• wzmocnieniu Twojego Potencjału, sprawczości i samooceny
• byciu dla siebie ważną;
• wzięciu odpowiedzialności za jakość swojego życia i wprowadzeniu satysfakcjonujących zmian;
• czerpaniu ze swoich sukcesów i kreatywnym podejść do życiowych wyzwań;
• znalezieniu równowagi pomiędzy różnymi życiowymi rolami;
• określaniu celów i osiąganiu konkretnych rezultatów w najbardziej naturalny dla Ciebie sposób;
• budowaniu autentycznych, karmiących relacji z innymi;
• pokonywaniu przeszkód, wzmacnianiu motywacji i świętowaniu sukcesów.
Na początek zapraszamy Cię na wstępną sesję, podczas której poznamy się nawzajem oraz w przyjaznej i bezpiecznej przestrzeni, z uwagą przyjrzymy się miejscu, w którym jesteś teraz i poszukamy odpowiedzi na pytanie, czego potrzebujesz.
Po podjęciu decyzji o rozpoczęciu procesu coachingowego, wspólnie ustalimy cele współpracy, główne obszary do pracy oraz formę spotkań.

W swojej pracy z Klientem korzystamy z wielu metod i narzędzi tak aby wesprzeć Cię w jak najlepszy i najbardziej efektywny sposób właśnie dla Ciebie. Wykorzystujemy min. Coaching co-aktywny, Zen Coaching, Programowanie neurolingwistyczne (NLP), Porozumienie bez Przemocy (NVC), wizualizację, pracę z metaforą, praca z ciałem, Living Dance Form i wiele innych.

Zapraszamy Cię na coaching – profesjonalne wsparcie w skutecznym wzmacnianiu Twojego Potencjału – Twojej wewnętrznej mocy.
Możemy się spotkać osobiście lub na Skypie.

topspyapps.net