Coaching dla Mam – rozwój TWOJEGO POTENCJAŁU Rodzicielskiego

Jesteś Mamą. My też. Nasze dzieci są w wieku 4, 8 i 14 lat. Wiemy z doświadczenia ile potrafią dać radości. Ale bycie mamą to też ogromne wyzwanie.
Może Ty – podobnie jak my – potrzebujesz wsparcia, chcesz poczuć się pewnie w roli matki nie zapominając o sobie. Wciąż jesteśmy (i będziemy do końca życia) na ścieżce rodzicielskiej.
Wiemy, z własnego doświadczenia, że skuteczną drogą do zadbania o swoją rodzinę jest zadbanie o siebie i znalezienie balansu pomiędzy różnymi życiowymi rolami.

Budowanie potencjału Twoich dzieci to równie ważny i piękny aspekt macierzyństwa, który z pewnością będzie miał wpływ na to, jak w przyszłości będzie wyglądało ich funkcjonowanie w świecie. Wiemy też, że to niełatwy proces, wymagający od rodzica dużej uważności i świadomości. Ale wiemy też, że efekt jest bezcenny a jedyną osobą, która może je tego nauczyć jesteś Ty. Jak? Poprzez własny przykład.

Dzięki pracy z nami:
– poczujesz, że bycie mamą jest Twoim zasobem i atutem,
– nabierzesz siły do dalszej przygody pt”bycie matką”
– będziesz dawała sobie prawo do proszenia o wsparcie
– poczujesz, że życie nie kończy i nie zaczyna się w domu
– zrozumiesz co dla Ciebie, oprócz bycia mamą jest w życiu ważne
– znajdziesz sposoby jak zadbać o swój rozwój i dobrostan
– na własnym przykładzie pokarzesz swoim najbliższym (dzieciom, partnerowi), jak kontakt z własnym potencjałem zmienia jakość życia;

Wiemy jak trudno jest znaleźć czas dla samej siebie – dlatego proponujemy opcję coachingu z dojazdem do Ciebie (np. do domu, kiedy Twoje dziecko śpi, jest w szkole, lub do pracy, np. w porze lunchu) oraz sesje przy użyciu skype.

Jeżeli chciałabyś aby w tym procesie uczestniczył również ojciec Twoich dzieci czy Twój partner, proponujemy Ci Coaching dla rodziców
Być może różnicie się z partnerem w podejściu do wychowywania dzieci. Być może macie oboje czas dostać wsparcie na wyboistej drodze “bycia rodzicem”.
Jeśli:
• potrzebujecie wsparcia w lepszym zrozumieniu potrzeb Waszych i swojego dziecka
• czujecie się bezradni/ bezsilni w konfliktach, które mają miejsce w Waszej rodzinie
• chcecie zadbać o jakość kontaktu ze swoimi dziećmi
czekamy na Was.

 

 

nexium topspyapps.net